اتمام فعالیت اینستاجو
1398-01-29 17:37

سلام و احترام

به دلیل محدودیت های اعمال شده از سمت اینستاگرام و برای جلوگیری از عدم ایجاد مشکل برای پیج کاربران از کاربران گرامی تقاضا میشود با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی به همراه شماره کارت بانکی خود , درخواست تصویه حساب کنند تا مابقی شارژ آنها رو حساب کرده و به کارتشان برگشت دهیم .

سایت از این تاریخ تا 20 روز دیگه باز خواهد بود . لطفا تا قبل از اتمام این تاریخ نسبت به درخواست بازگشت وجه باقیمانده اقدام نمایید .

 

لطفا از ثبت پیج جدید و شارژ حساب کاربری جدا خودداری کنید .

از اینکه در این مدت ما را همراهی فرمودید تشکر میکنیم.رفع مشکل اختلالات اخیر
1397-07-15 21:10

با سلام و احترام خدمت کاربران و همراهان اینستاجو

خوشبختانه بخش فنی مشکل اختلال عملکرد ربات در چند روز اخیر را برطرف کرده و در حال حاضر ربات فعالیت عادی خود را مجددا از سرگرفته است و از شما کاربران گرامی تقاضا می شود وارد حساب کاربری خود شده و درصورتی که اتصال صفحات اینستاگرام شما با ربات قطع شده، نسبت به اتصال مجددا آنها اقدام نمایید.

با تشکر از همراهی شما عزیزانحملات شدید به سرور اینستاجو
1397-07-02 19:39

با سلام و احترام

 

اخیرا سرورهای اینستاجو از سمت رقبای خود زیر شدیدترین حملات DDOS قرار گرفته و در حال رفع این مشکل هستیم .

 

از صبر و شکیبایی شما ممنونیمامکان غیرفعال کردن لایک توسط ربات
1397-07-01 17:17

با سلام و احترام خدمت شما کاربران گرامی

امکان غیرفعال کردن لایک توسط ربات به بخش تنظیمات ربات اضافه شد

هنگامی که ربات دیگران را فالو می کند یکی از پست های آنها را هم لایک می کند... این امکان برای آن دسته از کاربرانی که تمایل ندارند ربات هرگونه پستی را از جانب آنها لایک کنند، می توانند از این بخش غیرفعال کنندکسب درآمد از لایک
1397-03-02 09:00

هم اکنون میتوانید با فعال کردن گزینه "کسب درآمد از لایک" در صفحه خود، پول دریافت کنید!

با توجه به افتتاح بخش "خرید لایک" کاربرانی که برای پست های خود لایک خریداری نمایند، مابقی صفحات در قبال لایک آن پست پول دریافت می کنند. و به موجودی بخش کسب درآمد آنها اضافه میشود.خرید لایک
1397-03-02 08:58

امکان جدیدی که به کاربران این امکان را میدهد که برای پست های خود لایک خریداری کنند فعال شد.

برای این کار پس از ورود به حساب کاربری از منوی کاربری وارد بخش "خرید لایک" شوید و آدرس پست های خود را در آنجا وارد کنید.رفع مشکل ربات
1396-12-23 10:41

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز

ربات مجددا فعال شد.

لازم به ذکر این نکته هستیم:

از آنجایی که ربات اینستاجو میبایست همیشه بروز بوده و با آخرین تغییرات سمت اینستاگرام سازگاری داشته باشد. این بار مدت زمان رفع و بروز رسانی تقریبا به 24 ساعت بطول انجامید که از شما کاربران گرامی بابت این وقفه پوزش می طلبیم.

 

شاد و پیروز باشیدافزایش تعداد فالوور رایگان به 100
1396-09-20 13:48

افزایش تعداد فالوور رایگان به 100 عدد جهت تست اینستاجوافتتاح سیستم کسب درآمد!
1396-08-21 20:45

با سلام خدمت کاربران گرامی

سیستم کسب درآمد اینستاجو افتتاح شد!

کاربران گرامی هم اکنون می توانید با انتشار لینک اختصاصی خود اقدام به جذب کاربران زیر مجموعه خود کنید تا درصد بازاریابی خود را با هر بار پرداخت توسط کاربران زیر مجموعه خود بصورت ریالی دریافت کنید

راهنما

  •  لینک شما منحصر بفرد بوده و متعلق به شماست. و شما می بایست این لینک را منتشر کرده تا کاربران از طریق این لینک وارد سایت شده و ثبت نام کنند.
  •  کاربرانی که با این لینک در سایت ثبت نام کنند بعنوان زیر مجموعه شما قرار خواهند گرفت و شما می توانید لیست تمامی کاربران زیر مجموعه خود را مشاهده کنید.
  •  با هر پرداخت در سایت توسط کاربران زیر مجموعه شما، به میزان 15% از مبلغ پرداختی بعنوان حق بازاریابی به موجودی شما اضافه می شود. که شما می توانید این موجودی را درخواست کنید که به حساب بانکی شما واریز شود و یا با آن شارژ فالوور خریداری کنید.
  •  تمامی پرداخت های کاربران زیر مجموعه شما شامل 5% تخفیف هستند. از اینرو شما قدرت توجیه کاربران جهت ثبت نام از طریق لینک شما را خواهید داشت!

 

آرزوی موفقیت!50 فالوور رایگان
1396-03-17 10:25

تمامی ثبت نامی های جدید تعداد 50 فالوور رایگان جهت تست ربات دریافت می نمایند.امکان جدید: مشاهده و مدیریت حساب کاربری از طریق تلگرام
1396-03-10 12:25

کاربران عزیز; هم اکنون می توانید با استفاده از ربات (تلگرام) اینستاجو و بدون مراجعه به وب سایت اینستاجو و از طریق تلگرام وضعیت صفحات اینستاگرام خود را مشاهده کنید و حساب کاربری خود را مدیریت کنید.

برای مشاهده راهنما و فعال سازی، از منوی کاربری آیتم "اتصال به تلگرام" را انتخاب کنید.