افزایش تعداد فالوور رایگان به 100
1396-09-20 13:48

افزایش تعداد فالوور رایگان به 100 عدد جهت تست اینستاجوافتتاح سیستم کسب درآمد!
1396-08-21 20:45

با سلام خدمت کاربران گرامی

سیستم کسب درآمد اینستاجو افتتاح شد!

کاربران گرامی هم اکنون می توانید با انتشار لینک اختصاصی خود اقدام به جذب کاربران زیر مجموعه خود کنید تا درصد بازاریابی خود را با هر بار پرداخت توسط کاربران زیر مجموعه خود بصورت ریالی دریافت کنید

راهنما

  •  لینک شما منحصر بفرد بوده و متعلق به شماست. و شما می بایست این لینک را منتشر کرده تا کاربران از طریق این لینک وارد سایت شده و ثبت نام کنند.
  •  کاربرانی که با این لینک در سایت ثبت نام کنند بعنوان زیر مجموعه شما قرار خواهند گرفت و شما می توانید لیست تمامی کاربران زیر مجموعه خود را مشاهده کنید.
  •  با هر پرداخت در سایت توسط کاربران زیر مجموعه شما، به میزان 15% از مبلغ پرداختی بعنوان حق بازاریابی به موجودی شما اضافه می شود. که شما می توانید این موجودی را درخواست کنید که به حساب بانکی شما واریز شود و یا با آن شارژ فالوور خریداری کنید.
  •  تمامی پرداخت های کاربران زیر مجموعه شما شامل 5% تخفیف هستند. از اینرو شما قدرت توجیه کاربران جهت ثبت نام از طریق لینک شما را خواهید داشت!

 

آرزوی موفقیت!50 فالوور رایگان
1396-03-17 10:25

تمامی ثبت نامی های جدید تعداد 50 فالوور رایگان جهت تست ربات دریافت می نمایند.امکان جدید: مشاهده و مدیریت حساب کاربری از طریق تلگرام
1396-03-10 12:25

کاربران عزیز; هم اکنون می توانید با استفاده از ربات (تلگرام) اینستاجو و بدون مراجعه به وب سایت اینستاجو و از طریق تلگرام وضعیت صفحات اینستاگرام خود را مشاهده کنید و حساب کاربری خود را مدیریت کنید.

برای مشاهده راهنما و فعال سازی، از منوی کاربری آیتم "اتصال به تلگرام" را انتخاب کنید.